O firmie PRO-MAX

firma istnieje od 1989 roku

Firma PRO-MAX powstała w 1989 r. Działając początkowo w branży remontów budynków poszerzyliśmy stopniowo naszą działalność do wykonywania pełnego zakresu inwestycji począwszy od studiów zagospodarowania przestrzennego a skończywszy na pełnym, pod klucz, wykonawstwie domów mieszkalnych. Budujemy domy mieszkalne dla indywidualnych inwestorów jako generalny wykonawca stanów surowych, standardu developerskiego lub z pełnym wykończeniem. Nie korzystamy z kredytów pod zastaw budowanych nieruchomości. Wolna od obciążeń nieruchomość jest więc zawsze do wyłącznej dyspozycji klienta w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego na jej zakup. Dzięki temu możemy zawsze dotrzymać terminów realizacji, gdyż nasza płynność finansowa nie jest zagrożona. Stosujemy również finansowanie inwestycji w oparciu o rachunek powierniczy prowadzony przez bank. Doradzamy i współpracujemy z naszymi klientami w zakresie uzyskiwania kredytów na zakup realizowanych przez nas domów.
 
Realizujemy projekty wykonane przez sprawdzone firmy projektowe, które mają ugruntowaną pozycję na rynku. Dzięki wieloletniej pracy w branży budowlanej mamy doskonałe rozeznanie w zakresie stosowania materiałów budowlanych, rozwiązań konstrukcyjnych budynków, stosowania systemów instalacyjnych zarówno pod kątem ich wygody jak i kosztów eksploatacyjnych dla użytkownika.
 
Dzięki dobrej organizacji naszej pracy jesteśmy w stanie szybko zmienić zakres naszych robót lub ich technologii zgodnie z pojawiającymi się na etapie wykonawstwa sugestiami inwestorów tak by maksymalnie dopasować budynek do ich indywidualnych wymagań.
 
 
 
Budujemy budynki wraz z pełną infrastrukturą medialną, komunikacyjną, zagospodarowaniem terenu. Klient przy podpisywaniu umowy ma pełne i rzetelne informacje na temat zakresu robót i stosowanych technologii.
 

Nasze atuty to:

  • rzetelność – budowy są prowadzone przez uprawnionych inżynierów
  • bezpieczeństwo inwestowania – budujemy ze środków własnych
  • indywidualny program współpracy z Klientem
  • pomoc w uzyskaniu kredytu
  • ułatwienie płynności finansowania dzięki możliwości wynajmu  naszych lokali mieszkalnych dla Klientów na czas budowy